• 1 лютого 2014 року відбулися зміни у керівному складі Федерації американського футболу України – з‘явилися нові люди. Команди висловили повну довіру і покладали великі надії.

  Але не так сталося як гадалося. У світі Американського футболу України зміни відбувалися частіше у гірший бік. Все продовжувало триматися на ініціативі та коштах команд: проведення ігор, семінарів, тренінг кемпів, пошуку партнерів та спонсорів.

  Національна федерація американського футболу України не дала нічого для розвитку, а навпаки намагалася загнати команди в абсурдні рамки існування. Бездіяльність, відсутність комунікацій з командами, порожні обіцянки та бездарна взаємодія з потенційними партнерами та спонсорами – це все призвело до припинення існування національної збірної з американського футболу, розвалу суддівської реформи, до відсутності мотивації у гравців, як наслідок передчасне закінчення ігрової кар‘єри багатьох талановитих юнаків, втрата довіри гравців та наших багато чисельних вболівальників.

  Функціонери команд не могли спокійно дивитися на все те що відбувалося. Зростало незадоволення від неправдивих висловлювань та негативного відношення зі сторони співробітників НФАФУ. Команди неодноразово намагалися достукатися до керівництва, знайти спільну мову та способи вирішення ситуації, що виникла.

  На щорічній звітній конференції НФАФУ ,яка відбулася 12 грудня 2015 року, представники команд України не почули нічого окрім неповаги, не компетенції, викривлення інформації та пустих обіцянок. В черговий раз команди були проігноровані.

  Це стало останньою краплею у чаші терпіння команд!

  Відразу ж після завершення конференції було прийнято рішення команд України припинити будь-яку співпрацю з НФАФУ! У Національній федерації американського футболу залишилася лише одна команда – Витязі Київ.

  І вже 16 січня 2016 року відбулося всеукраїнське засідання команд з американського футболу. Підсумком якого стало утворення альтернативної організації!

  Засновниками виступили 15 команд, інші входять в неї на засадах повноправного членства – всі команди мають рівні права та право голосу.

  Так з‘явилася Українська ліга американського футболу!

  Нашою метою є: популяризація американського футболу в Україні, оздоровлення нації, популяризація здорового способу життя, а також підвищення рейтингу нашої країни на міжнародній арені.

  Ми починаємо з чистого аркушу! Побажайте нам успіхів!

 • І так, вітаємо вас наші нові друзі, майбутні фанати і шанувальники !!!

  Зараз ми присвятимо вас в світ американського футболу і його правила!

  Найскладніші спортивні правила в світі)))

  Команда володіє м'ячем (команда нападу) має чотири спроби, щоб пронести м'яч десять ярдів (ярд 91 см) або за коштами пасу вперед або бігом, з м'ячем в руці!

  Пройшовши цю відстань, команда нападу отримає ще 4 спроби і так буде тривати поки м'яч не доставлять в кінець поля! Тоді команда отримує 6 очок (тачдаун)

  Команда, яка не володіє м'ячем (команда захисту) робить все в рамках правил, щоб перешкодити команді володіє м'ячем пройти заповітне відстань і заробити очки!

  Команда захисту може зупиняти людини з м'ячем (збивати і захоплювати) або перехопити пас.

  Таким чином отримати право володіння м'ячем і можливості заробити очки! Ось і все!))) Ось і весь сенс гри.

  Все інше ви легко і з задоволенням зрозумієте прейдя на наші матчі!

  А зрозуміти і полюбити наш Американський футбол вам допоможуть наші коментатори і провідні!

  До зустрічі в сезоні ULAF